Úspěch v celorepublikové soutěži CR

Úspěch v celorepublikové soutěži CR

3. místo studentek V3.C

Vynikající úspěch studentek z Vyšší odborné školy v soutěži odborníků cestovního ruchu Profi Go v Brně

Také letos se přihlásily studentky naší školy do celostátní soutěže PROFI  GO, která je doprovodným programem veletrhů cestovního ruchu GO a REGION TOUR. Soutěž probíhala 15. ledna 2016 na brněnském výstavišti pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj, Czech Tourismu a Asociace CK CR. Soutěž je určena středním a vysokým školám a jejím cílem je, aby mladí budoucí pracovníci v cestovním ruchu vytvořili zajímavý a životaschopný turistický produkt, který by měl uspět na trhu CR.

Soutěžní disciplínou byl již 4. ročník soutěže PROFI GO –TURISTICKÝ PRODUKT. Tříčlenný tým studentek vyšší odborné školy ve složení Markéta Bláhová, Aneta Veselá a Barbora Palasová sestavil zájezd s názvem „Po tajemných místech v okolí přehrady na Černé Nise“. Tento produkt zaujal odbornou porotu díky umístění do atraktivní lokality, výběru vhodného segmentu trhu, originalitě nápadu, provedené finanční analýze, marketingu a reálnosti uskutečnění. Zájezd velmi zaujal i přihlížející veřejnost a přinesl našemu soutěžnímu týmu třetí místo. Naše škola tím navázala na vynikající výsledky z minulých let, kdy jsme v 1. Ročníku soutěže obsadili 2. místo, v 2. ročníku dokonce 1. místo a ve 3. ročníku 2. místo. Naše studentky potvrdily i v letošním ročníku pozici favoritů a přispěly k prezentaci našeho regionu – Libereckého kraje a především Jablonecka.

Umístění v soutěži představuje pro naši školu velký úspěch, máme radost ze šikovných a tvůrčích studentů cestovního ruchu a zároveň jsme velmi rádi, že jsme mohli přispět k prezentaci našeho regionu.

daneprolidi.cz