Úspěch našich studentek v celostátní soutěži

Úspěch našich studentek v celostátní soutěži

VOŠTALENT 2017

V úterý 10. října 2017 se konala celostátní soutěž studentů vyšších odborných škol VOŠTALENT. Soutěž pořádala Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště. Záštitu nad akcí převzala předsedkyně Asociace vyšších odborných škol Ing. Markéta Pražmová. Soutěže se zúčastnilo 18 studentů z osmi VOŠ odborného ekonomického zaměření, kteří poměřili v čtyřhodinovém zápolení své teoretické znalosti v písemném testu, praktické dovednosti při řešení případových studií a komunikační dovednosti při diskuzi s odbornou porotou. Naši školu reprezentovaly studentky z V3.C Hana Oberthorová a Sandra Castaňedová.
Hana Oberthorová byla jasnou favoritkou soutěže, získala první místo. Sandra Castaňedová se umístila celkově na 4. místě.
Oběma studentkám blahopřejeme k předvedeným výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy v celostátním měřítku.

Ing. Helena Janegová