Seznamovací kurz O1.A

Seznamovací kurz O1.A

Jak jsme se blíže poznali

Tento seznamovací kurz byl skvělým začátkem školního roku. Musím říct, že jsme si užili spoustu zábavy. První den byl velmi zajímavý, protože jsme se více poznali a měli jsme možnost strávit čas s naší třídní učitelkou. Celý den byl skvělým zážitkem, kdy jsme dělali různé zábavné aktivity s paní Kosákovou a večer jsme pak strávili v lanovém parku s naší třídní učitelkou a paní Kubišovou. Druhý den proběhlo další veselé poznávací kolo aktivit, velmi poučný a zajímavý blok s naší školní psycholožkou paní Schorschovou a poté návštěva bowlingu, kde jsme všichni závodili o výhru. Ale kromě toho, že to bylo pro studenty mimořádně zábavné a užitečné, bylo to také velmi poučné a seznámilo nás to s lidmi, se kterými budeme spolupracovat po celou dobu našeho studia na této škole. Náš obrovský dík patří našim váženým učitelům za to, že nám dali příležitost poznat se a užít si společně tolik zábavy během těchto tří dnů!

Zážitky za třídu O1.A zaznamenala Tetyana Tonkonoh