Olympiáda v německém jazyce

Olympiáda v německém jazyce

Velký úspěch OA v okresním kole soutěže v NJ

V pondělí 5.2.2018 se v Domě dětí a mládeže Vikýř v Jablonci nad Nisou uskutečnilo okresní kolo olympiády v německém jazyce. Naši školu reprezentovali 3 žáci z 2. a 3.ročníku, kteří postoupili ze školního kola: Rudolf Hýrek (O3.B), Daniel Rozkovec (O3.B) a Anna Požická (O2.B). Ve velké konkurenci žáků z jabloneckých gymnázií se naší škole podařilo dosáhnout skvělého úspěchu, hlavně díky perfektnímu výkonu Rudy Hýrka, který získal krásné 2.místo a postupuje tak do krajského kola, které se bude konat v březnu v Liberci. Chtěla bych vyzdvihnout také výkon Dana Rozkovce a Aničky Požické, kteří se drželi velmi statečně a obsadili 6. a 7.místo.

Všem  žákům děkuji za skvělé výkony!!!

Katka Kozelková