O1.D v Bedřichově

O1.D v Bedřichově

Seznamovací kurz

Naše třída se od středy 21.9. do pátku 23.9. zúčastnila seznamovacího kurzu v Bedřichově.

Společně jsme ráno odjeli z autobusové zastávky u naší školy do chaty Centrum v Bedřichově. Když jsme přijeli, čekal na nás už první program s naší výchovnou poradkyní. Po programu jsme se šli zabydlet do našich pokojů a poté nás hned čekal další program s naší paní tělocvikářkou. Šli jsme se projít po Bedřichově, abychom poznali okolí, a přitom nám paní učitelka sdělovala historické zajímavosti o obci. Poté jsme se s metodičkou prevence bavili o problémech, které můžeme prožívat během studia. Následovala večeře a musím říct, že celý pobyt vařili výborně. Po večeři jsme šli na bowling. Spousta spolužáků, tak jako já, jsme to hráli poprvé, někteří zjistili, že jsou v tom úplně marní a někdo dával strike za strikem.

Další den ráno po snídani jsme měli teambuilding, který jsme si užili. Hráli jsme zajímavé hry a naučili jsme se spolupracovat, i když se ještě moc neznáme. Po obědě jsme měli program s naší školní psycholožkou, kde jsme probírali, jak si můžeme zpříjemnit školu, jak se budeme k sobě chovat a hlavně, jak se budeme respektovat. Na večer jsme měli program s našim třídním učitelem. Dal nám rozluštit pár logických úloh, u kterých se někteří pěkně zapotili. Po posledním programu ve čtvrtek jsme někteří z nás hráli aktivity. Na tuto hru asi nikdy nezapomenu, všichni jsme se neustále smáli a často ani nerozuměli slovům, které tam byli.

V pátek ráno jsme se rychle zabalili a čekal nás poslední program s jednou naší učitelkou, kde jsme hádali pantomimu a různé hlášky z filmů. Cesta autobusem, který byl úplně narvaný, bude také nezapomenutelná.

Za všechny musím říct, že jsme se jako třída sblížili a seznamovák si užili.

Daniel Vítek

daneprolidi.cz
Ministerstvo školství - Evropská unie
Evropský fond pro regionální rozvoj

Kalendář termínů

<prosince 2022>

PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31