Třída O1.C

Třída O1.C

Seznamovací kurz

Od 29. 9. 2021 do 1. 10. 2021 naše třída byla na první společné akci – na seznamovacím kurzu v Bedřichově. Hlavním cílem akce bylo, abychom se lépe poznali a stali se dobrou partou na další čtyři roky. 

První den dopoledne jsme se nejprve ubytovali a hned poté jsme měli program s výchovnou poradkyní paní učitelkou Kosákovou. Zde jsme se formou her dozvěděli hodně zajímavých informací o našich spolužácích. Odpoledne jsme se pak s ní, a ještě naší třídní učitelkou paní Havlíčkovou šli projít po Bedřichově, abychom poznali i okolí Jablonce nad Nisou, a hlavně abychom si užili čerstvý vzduch. Odpolední blok byl s paní učitelkou Skalovou, s kterou jsme si povídali o problémových situacích a opět formou her jsme se ještě více poznali. Další program připravila paní psycholožka Janouchová.  Večer jsme zahájili třídními záležitostmi a hrou a zpěvem na kytaru, díky našemu spolužákovi Matějovi. Na závěr večera jsme uspořádali menší discopárty.

Druhý den jsme dopoledne měli přednášku o přátelství od pana Koťátka. Odpoledne přijela paní učitelka Kubišová, tělocvikářka, která nás vzala na čtyřhodinovou procházku. Bylo nádherné slunečné počasí. Cílem procházky byla přehrada Černá Nisa a chata Šámalka na Nové louce. Cestou jsme hráli hry. I když cesta byla dlouhá víc jak 10 km, cesta nám utekla a moc jsme si to užili. Večer jsme opět uspořádali "diskotéku", která byla tentokrát větší a trvala déle.

Poslední den jsme měli už jen dopolední blok s naší zastupující třídní Rieger o tom, jak se lépe učit.

Pobyt na Bedřichově se nám moc líbil a všichni se shodli na tom, že jsme si ty tři dny užili a že bychom mohli být dobrou partou. A o to jde především.

Vendula Hájková O1.C

Kalendář termínů

<prosince 2023>

PoÚtStČtSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
31