Evropský týden odborných dovedností 2021

Evropský týden odborných dovedností 2021

Mezinárodní aktivity – odborná soutěž Evropský týden odborných dovedností

Žáci a studenti naší školy měli možnost zapojit se do mezinárodní soutěže Evropský týden odborných dovedností (VET skills week). Tato soutěž, vzhledem k aktuální situaci, probíhala převážně v online prostředí, a zaměřena byla na dvě hlavní témata: Zelená dohoda pro Evropu a Evropa připravená na digitální věk.

Žáci a studenti buď mohli navrhnout vlastní podnikatelský záměr (start-up), nebo vhodnou marketingovou aktivitu pro obě hlavní témata.

Účast byla, navzdory uzavřené školy, vysoká a nejlepší budoucí podnikatelé a marketéři za své návrhy obdrželi hodnotné ceny. Hlavní výhrou byl grafický tablet, další v pořadí obdrželi např. paměťové karty, kvalitní sluchátka, designovou LED lampu a další pěkné ceny.

Slavnostní vyhlášení výherců proběhlo v aule školy, dary předal ředitel školy, za účasti televize RTM+.

Těšíme se na příští rok, čím nás opět naši žáci a studenti překvapí.

http://www.rtmplus.cz/video/11857/zahranicni-staze-na-vosmoa-v-jablonci-nad-nisou-zastavila-pandemie.html

ev1.jpg

ev1.jpg

ev1.jpg

ev1.jpg

daneprolidi.cz