Evropský týden odborných dovedností 2020

Evropský týden odborných dovedností 2020

Erasmus+

denisa-baner.jpg

Na týden od 9. do 13. listopadu 2020 vyhlásila Evropská komise již pátý ročník Evropského týdne odborných dovedností s heslem „Objev svůj talent“. 

Cílem této iniciativy je zvýšit povědomí o možnostech odborného vzdělávání a jeho atraktivitu, a to prostřednictvím akcí pořádaných národními i místními organizacemi. Letošními tématy jsou „Zelená dohoda pro Evropu" a "Evropa připravená na digitální věk".

Vzhledem k tomu, že na naší škole máme mimořádně šikovné žáky / žákyně a studenty / studentky, vyhlašujeme pro vás následující soutěž.

Bude se soutěžit celkem ve 4 kategoriích, účastnit se může kdokoliv od 1. ročníku OA po 3. ročník VOŠ. Můžete se zúčastnit ve všech kategoriích, můžete podat i více návrhů, může být jednotlivec / dvojce / skupina ze třídy i mimo třídu. Vítězné návrhy obdrží pěkné ceny.

  1. kategorie: navrhněte podnikatelský plán pro firmu, která se bude zabývat "zelenou aktivitou". Bude to malý start-up, nebo též nezisková organizace, občanské hnutí, apod. výběr je jen na vás.
  2. kategorie: navrhněte podnikatelský plán pro firmu, která se bude zabývat "digitální aktivitou". Bude to malý start-up, nebo též nezisková organizace, občanské hnutí, apod. výběr je jen na vás. 
  3. kategorie: navrhněte marketingovou akci pro firmu, která se chce zabývat "zelenou" nebo "digitální" aktivitou. Zdůrazněte, proč je tato aktivita výhodná pro všechny. Pojetí akce je plně ve vaší režii - video na youtube / Insta / FB / plakát apod. Zapojte fantazii!!!
  4. kategorie: navrhněte marketingovou aktivitu pro naši školu, s důrazem na Erasmus a cizí jazyky, popř. další vámi pozitivně hodnocené aktivity. Zdůrazněte, jak je naše škola skvělá. Způsob prezentace je plně ve vaší režii - event / propagační předměty / rozhovor studentů / video na youtube / Insta / FB / plakát apod. Zapojte fantazii!!!

Projekty přihlásíte na tomto odkaze do čtvrtka 12.listopadu:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=rjkswKchhEK-ZODLjhzK8fEnt9RIIIBOuE_9sY3xGkVUQkJLWjJHVjE0MlQ3QlkzS0xTVk01MVo4VS4u

V pátek 13. listopadu proběhne výběr nejpovedenějších prací. Hodně štěstí a kreativity!!!

Váš tým Erasmus+

daneprolidi.cz

Kalendář termínů

<květen 2022>

PoÚtStČtSoNe
1
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
31