Ekonomická olympiáda 2018

Ekonomická olympiáda 2018

Úspěchy našich žáků v krajském kole Ekonomické olympiády

Ekonomická olympiáda je celorepubliková soutěž pro studenty středních škol ve znalostech z ekonomie a z financí. Otázky do soutěže a koncepci Ekonomické olympiády spoluvytváří ekonomové a odborníci z Institutu ekonomického vzdělávání (INEV) a České národní banky (ČNB). Školního kola se zúčastnili všichni žáci 3. a 4. ročníků naší školy, čtyři nejlepší postoupili do krajského kola.
Krajské kolo se uskutečnilo 6.2.2018 v budově Krajského úřadu Libereckého kraje. Všichni postupující výborně reprezentovali naši školu. Vítězkou krajského kola je Katka Soukalová z O3.B, která zároveň postupuje do celostátního kola. I ostatní žáci byli velmi úspěšní. Adéla Větrovská z O3.C obsadila 4. místo, Eliška Sůvová z O3.B 5.-6 místo a Tomáš Mrázek z O3.C 7.-9. místo.
Všem žákům gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Helena Janegová