CENA PRO NADANÉ

CENA PRO NADANÉ

Naše studentky Terezie Hanzlová a Andrea Bendíková oceněny statutárním městem Jablonec nad Nisou

Ve středu 14.6. 2017 proběhl v Městském divadle v Jablonci nad Nisou druhý ročník vyhlášení CEN PRO NADANÉ. V tomto roce bylo na CENU PRO NADANÉ nominovaných 36 žáků základních a středních jabloneckých škol.

Naše škola navrhla dvě studentky:

  • v kategorii „umění“ Terezii Hanzlovou (O3.C), která je držitelkou 10 festivalových titulů a 16 zlatých medailí z MČR v orientálním tanci, je devítinásobnou mistryní světa (3x v hlavní věkové kategorii).
  • v kategorii „mimořádný počin“ Andreu Bendíkovou (O2.B) za pedagogickou práci s dětmi a mládeží v Nízkoprahovém centru Kruháč. Andrea pracuje především s romskými dětmi, kterým pomáhá k úspěšnému vzdělávání. Její práce si Centrum Kruháč nesmírně váží.

Jsme pyšní, že Terezie a Andrea jsou studentkami naší školy a přejeme jim hodně dalších úspěchů.

Michaela Baloghová