ART ECON středoškolský pohár v golfu 2022

ART ECON středoškolský pohár v golfu 2022

16. ročník

Dne 14.6.2022 se naše škola zúčastnila již 16. ročníku ART ECON středoškolský pohár 2022 v golfu, kterého se mohou účastnit studenti středních škol, kteří jsou registrovanými členy České golfové federace. Soutěží se v družstvech (dvou až tříčlenných) a v jednotlivcích.

Turnaj se tradičně konal na golfovém hřišti Prague City Golf v Praze – Zbraslavi ve spolupráci s Českou golfovou federací a agenturou ingolf.cz.

Reprezentanti naší školy ve složení Jakub Keller O3B, Matěj Petrášek O1A, Eliška Husáková – budoucí studentka 1. ročníku – si vedli mezi konkurencí, kde bylo mnoho hráčů z řad profesionálů, velmi statečně. Jakub Keller startoval ve flajtu v 9: 20 hod, Eliška Husáková v 9:40 hod, Matěj Petrášek v 10:20 hod. S nástrahami 18 jamkového hřiště si poradili a vybojovali pro naši školu hezké 10. místo.

daneprolidi.cz