17. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

17. ročník soutěže v účetnictví Má dáti dal

Celostátní finále soutěže v účetnictví pro Střední školy konané ve Znojmě

Drazí spolužáci,

ve středu 20. března jsme vyjeli do Znojma na finále soutěže v účetnictví Má dáti Dal. I přes menší komplikace na cestě jsme úspěšně dorazili na krásný hotel. Unavení z cesty jsme hned usli a ráno po snídani vyrazili na tamější obchodku, kde jsme se zaregistrovali. Času do zahájení bylo dost, a tak jsme se prošli po hezkém Znojmě.

V poledne se uskutečnilo zahájení soutěžemi v aule a 15 minut na to začala první část - teorie a účtování - trvala 3 hodiny.

Večer pro nás byl připraven slavnostní večer v městském divadle, který moderoval Vojtěch Bernadský. Následně nás autobusy zavezli na hotel Premium, kde pro studenty byla připravena diskotéka ve vinárně.

Druhý den ráno jsme psali 2. část - teorii - na počítači. Po dokončení testu nás čekala prohlídka historického znojemského městského pivovaru, kde jsme se dozvěděli nejen vše o jeho historii a o postupu výroby piva, ale i plány pivovaru do budoucna.

Vyhlášení v aule se pořádalo za přítomnosti sponzora SLUTO a Svazu Účetních České Republiky. I přes to, že si pohár domů nevezem, naše výsledky nám zajistili certifikát z účetnictví. Znojmo nám přineslo spoustu nových přátel a známostí, zkušeností, ale hlavně vzpomínky, na které nadále budeme vzpomínat.

Natálie Havlíčková, O4. D

Kalendář termínů

<května 2024>

PoÚtStČtSoNe
1
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31